Equip humà de l'Institut Escola l'Agulla 

Equip directiu

  • Directora: Núria Sagués 

  • Cap d'estudis d'Infantil i Primària: Arcadi Cornadó

  • Cap d'estudis de Secundària: Eva Sifre

  • Coordinadora pedgògica: Rosa Escoda

  • Secretària: Ana Bustos
     

Coordinadors/es 

  • Coordinadora de Cicle Infantil: Pili Andreo

  • Coordinadora de Cicle Inicial: Marta Vilà

  • Coordinadora de Cicle Mitjà: Anna Garcia

  • Coordinadora de Cicle Superior: Salva Sancho

  • Coordinadora de Cicle Secundari: Albert Andreu

Tutors/es

Cicle Infantil

  • P3: Esther Martínez

  • P4: Pili Andreo

Cicle Inicial

  • P5: Marian Saiz

  • 1r EP: Laura Martí

  • 2n EP A: Marta Vilà

  • 2n EP B: Cristina Cunillera

 

Cicle Mitjà

  • 3r EP A: Begoña López

  • 3r EP B: Laia Serra

  • 4t EP A: Jordi Descarrega

  • 4t EP B: Núria Cadenas

  • 5è EP A: Ariadna Castellote

  • 5è EP B: Agustín Trujillo

Cicle Superior

  • 6è: Johanna Navas

  • 1r ESO A: Albert Andreu (Tecnologia)

  • 1r ESO B: Núria Vices (Castellà)

  • 2n ESO A: Alba Álvarez (GiH)

  • 2n ESO B: Susana Villanueva (FiQ)

Cicle Secundari

  • 3r ESO A: Omar Moreno (Dibuix) / Albert Lucas

  • 3r ESO B: Guiomar Redecillas (Anglès)

  • 4t ESO A: Joel Cabanes (Tecnologia)

  • 4t ESO B: Maria Martínez (Orientadora)

Especialistes

  • Ed. Infantil: Ana Bustos / Janet Galiana

  • Ed. Musical: Núria Borrut / Eva Sifre

  • Ed. Física: Arcadi Cornadó/Laia Serra/Begoña López /Abel de la Varga

  • Ed. anglesa: Ana Guzman / Marta Masip / Alba Escriu / Guiomar Redecillas / Montserrat Valls / Marta Edo

  • Ed. Especial: Anna Garcia

  • Llengua Catalana: Rosa Escoda / Aida Casanova / Iris Carrera

  • Llengua Castellana: Núria Vives / Rocío Arqued / 

  • Física i Química: Mireia Miró / Susana Villanueva / Enric Espi 

  • Geografia i Història: Carme Ballester / Alba Álvarez

  • Biologia i geologia: Salva Sancho

  • Matemàtiques: Èlia Espuña / Laia Guasch

  • Dibuix: Omar Moreno / Albert Lucas

  • Religió: Eugeni Benedito

  • SIEI: Xavi Martínez. Belen Garcia, Mirian Hernando

  • Educació Especial: Anna Garcia

  • Orientació educativa: Elisabeth Hurtado, Maria Martínez

  • EAP: María Teresa Bofarull

  • EAP-TS: Teresa Santamaria

  • CREDA: Mamen López

  • Tècnica Educació Especial: Neus Candel

  • Vetlladores: Natàlia, Nerea, Xènia

Administrativa

Nati Estrada


Consergeria 

Ramon Baena i Lídia Suñé