Equip humà de l'Institut Escola l'Agulla 

Equip directiu

  • Directora: Núria Sagués 

  • Cap d'estudis d'Infantil i Primària: Arcadi Cornadó

  • Cap d'estudis de Secundària: Eva Sifre

  • Coordinadora pedgògica: Rosa Escoda

  • Secretària: Ana Bustos
     

Coordinadors/es 

  • Coordinadora de Cicle Infantil: Pili Andreo

  • Coordinadora de Cicle Inicia: Núria Cadenas

  • Coordinadora de Cicle Mitjà: Laia Serra

  • Coordinadora de Cicle Superior: Johanna Navas

  • Coordinadora de Cicle Secundari: Albert Andreu

Tutors/es

Cicle Infantil

  • P3: Pilar Andero

  • P4A: Esther Martínez

  • P4 B: Mònica Martín (Sole Forné)

Cicle Inicial

  • P5A: Marian Saiz

  • P5B: Laura Martí

  • 1r A: Núria Cadenas

  • 1r B: Ricard Masip (Sònia Turón)

  • 2n A: Anna Mariner (Esther Ruiz)

  • 2n B: Marta Vilà

 

Cicle Mitjà

  • 3r A: Laia Serra

  • 3r B: M. Teresa Ferre

  • 3r C: Cristina Cunillera

  • 4t A: Lorena Holm

  • 4t B: Francesc Huertas

  • 5è A: Jordi Descarrega

  • 5è B: Agustín Trujillo

 

Cicle Superior

  • 6è A: Johanna Navas

  • 6è B: Xavi Martínez

  • 6è C: Anna Garcia

  • 1r ESO A: Salvador Sancho (Biologia i geologia)

  • 1r ESO B: Anna Llurba (Tecnologia)

  • 2n ESO A: Èlia Espuña (Tecnologia)

  • 2n ESO B: Esther Serra (Català)

Cicle Secundari

  • 3r ESO A: Albert Andreu (Tecnologia)

  • 3r ESO B: Omar Moreno (Dibuix)

  • 3r ESO C: Sílvia Martínez (Castellà)

  • 4t ESO A: Laia Guasch (Matemàtiques)

  • 4t ESO B: Miquel Mallafré (Educació Física)

  • 4t ESO C: Alfred Requena (Física i Química)

Especialistes

  • Ed. Infantil: Ana Bustos

  • Ed.Musical: Eva Quiñones / Eva Sifre

  • Ed. Física: Arcadi Cornadó / Laia Serra / Miquel Mallafré

  • Ed. anglesa: Violant Alsina Mata/ Ana Guzman / Núria Roig / Alba Escriu

  • Ed. Especial: Anna Garcia

  • SIEI: Cristina Cunillera

  • Llengua Catalana: Rosa Escoda / Esther Serra 

  • Llengua Castellana: Miquel Curto / Silvia Martínez

  • Física i Química: Olga Miranda

  • Geografia i Història: Carme Ballester / Alba Álvarez

  • Biologia i geologia: Salva Sancho

  • Matemàtiques: Xavier Sarró / Marc Parra / Laia Guasch

  • Dibuix: Omar Moreno

  • Religió: Mercè Siliceo

  • Orientació educativa: Elisabeth Hurtado, Belen Garcia, Maria Martínez

  • Tecnologia-diversitat: Judith González de Heredia

  • EAP:María Teresa Bofarull

  • EAP-TS: Teresa Santamaria

  • CREDA: Maria Celeste

  • Tècnica Educació Especial: Neus Candel

  • Tècnica Educació Infantil: Christel Arnal

  • Vetlladores: Lara González i Nerea González

Administrativa

Nati Estrada


Consergeria 

Ramon Baena i Lídia Suñé